Required

Required

Required

Required

Required

Verzenden van formulier...

The server encountered an error.

Form received.

Required

Onderaan deze pagina vind je een contactformulier voor allerlei vragen en informatie.

Bestuur

 

Voorzitter

Tim Adams

tim.adams@telenet.be

 

Secretaris

Patrick Bruyninckx

bruyninckx.patrick@skynet.be

 

Penningmeester

Roger Van Goethem

roger.van.goethem@telenet.be

 

 

Organisatieverantwoordelijken

 

Logistiek verantwoordelijke

Herman Servranckx

herman.servranckx@telenet.be

 

Meerdael Classic

Jo Verstraeten

j.verstraeten@telenet.be

 

Trips

Luc Godde

luc.godde@telenet.be

 

Webmaster (Intern)

Tim Adams

tim.adams@telenet.be

 

Webmaster (Extern)

Tim Van Goethem/Arti-Graphics

tim@arti-graphics.be

 

Contact WBV - VWBV

Fernand Vangeel

fernand.vangeel@skynet.be

 

Downhill Bikers vzw

Waversebaan 72

3050 Oud-Heverlee

BTW 0452 272 990

Rekeningnummer KBC BE20 7343 7709 2256

© Copyright 2012-2013 Arti-Graphics/Downhillbikers. Alle rechten voorbehouden.